EDI ENGLISH SCHOOL

Szkoła języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Wartościowe, pełne konwersacji i skrojone pod ucznia lekcje w przyjemnej atmosferze.
PDF
⮪ return

EXPAND YOUR SENTENCES


W tym materiale poćwiczymy budowanie coraz dłuższych zdań. Ćwiczenie sprawdzi się na każdym poziomie i sprawi Wam wiele radości!


Placeholder

Winter FUN  

Ten materiał będzie cudownym urozmaiceniem nie tylko naszych codziennych zajęć, ale i zimowych warsztatów! Najpierw losujemy różne winter activities i dopasowujemy do nich obrazki. Następnie rozwiązujemy kartę pracy, aby poćwiczyć wyżej wspomniane zwroty z czasem present continuous. Gramy w karty, aby jeszcze lepiej to wszystko zapamiętać. A na koniec WINTER RACE, czyli poszukiwanie schowanych w sali literek, które utworzą hasło (WINTER IS THE BEST SEASON) dzieci zapisują hasło na specjalnych kartach :) Całą lekcję pięknie podsumuje nam zimowy speaking! Jeśli chcielibyście zrobić taką fajną lekcję u siebie w klasie - zapraszam do zakupu!


KARTY
PRESENT CONTINUOUS


Dzięki tym kartom oprócz speakingu poćwiczycie również PRESENT CONTINUOUS, nazwy miejsc, podawanie informacji oraz zadawanie pytań :) Owocnej pracy!


Placeholder

HAVE, CAN, BE, LIKE - mini e-book

Materiał powstał z myślą o uczniach, którym wszystko się miesza! Kiedy can kiedy have, a może tu dać is? Przyszedł czas, aby to uporządkować. Przedstawiam wam zupełnie DARMOWY mini e-book o tytule NARESZCIE NIE BĘDZIE MI SIĘ TO MYLIĆ. Są to bardzo fajne ćwiczenia do opanowania zdań, pytań oraz przeczeń z HAVE/CAN/BE oraz LIKE z dodatkiem świetnych zabaw i kreatywnych powtórek.

Placeholder

Wyzwania wszechczasów KIDS  

LEVEL II

Tym razem idziemy o krok dalej. Ćwiczymy ZDANIA TWIERDZĄCE, PYTANIA i PRZECZENIA. Uczymy się mówić po angielsku o tym, co dzieje się teraz, co dzieje się na co dzień, co wydarzyło się wczoraj i co zdarzy się jutro :) Materiał (26 str. PDF) zawiera plansze do nauki, ćwiczenia oraz kreatywne gry, aby przyjemnie i szybko zacząć mówić w różnych czasach. Jeśli zainteresował Was ten materiał polecam również pierwszą część, która pomoże Wam przełamać pierwsze lody z czasami! Znajdziecie ją poniżej.


Wyzwania wszechCZASÓW  

LEVEL I

Materiał:

Cześć !
Chcielibyście umieć powiedzieć po angielsku, co właśnie robicie lub co porabiacie na co dzień, a może opowiedzieć po angielsku o swoich planach na jutro, albo o tym wszystkim, co zdarzyło się wczoraj? Jeśli tak to świetnie trafiliście, bo ten materiał bardzo Wam w tym pomoże. Na pierwszym levelu nauczycie się jak tworzyć zdania twierdzące w aż 4 czasach! Opiszecie obrazki, pokolorujecie, porysujecie i zarymujecie. Wcielicie się w poszukiwaczy diamentów i tłumaczy. Do materiału stworzyłam dodatkowo filmiki na YT, które pomogą wam jeszcze lepiej to wszystko zrozumieć. Róbcie postępy i bawcie się dobrze!

VIDEO:


SUMMER FAMILY QUIZ

Cześć!
Przed Wami “Summer Family Quiz” inspirowany polską “Familiadą”.
Możecie zachować oryginalne zasady lub dopasować je do potrzeb swoich uczniów.
Bawcie się dobrze!


Placeholder

Who's your favourite teacher?

W tym materiale poznamy kilku nauczycieli z różnych przedmiotów. Każdy wyróżnia się czymś innym. Zadaniem uczniów jest opisać wylosowanego nauczyciela/nauczycielkę. Na każdej z kart znajdują się podpowiedzi dotyczące cech danego nauczyciela. Po wysłuchaniu wszystkich opisów, każdy wybiera swojego ulubionego belfra i wyjaśnia pozostałym, co wpłynęło na tę decyzję. Have fun guys!

Placeholder

What happens in spring?

To #free karta o pierwszych oznakach wiosny na uzupełnianie i słuchanie dla początkujących stworzona na podstawie prostego filmiku. Dzięki niej utrwalicie sobie słownictwo związane z wiosną :)
Zapraszam do pobierania.

Placeholder

ADOPT A DOG

Mówienie po angielsku zawsze jest najprzyjemniejsze, gdy rozmawiamy o rzeczach, które kochamy. Z tą myślą powstał materiał ADOPT A DOG, w którym poznajemy, opisujemy, a na koniec adoptujemy wybranego pieska! Bulldog, owczarek niemiecki, a może kundelek? Ile w tym ćwiczeniu jest miłości i radości... wystarczy spojrzeć na te urocze pieski! Mali miłośnicy tych czworonogów będą zachwyceni! Zapraszam do pobierania :) P.S. Poniżej znajdziecie również materiał dla miłośników kotów.

Placeholder

MEET MY CAT

MEET MY CAT to darmowy materiał, w którym poznajemy i opisujemy nawzajem swoje kotki! Świetnie sprawdzi się na Dzień Kota i z pewnością sprawi wiele radości małym miłośnikom tych uroczych czworonogów.
Zapraszam do pobierania :)

Placeholder

Are they a perfect match?

Ten materiał spodoba się zarówno dzieciakom jak i dorosłym uczniom na początkującym poziomie. Opisujemy poszczególne osoby i łączymy je w pary. Możemy podawać argumenty dlaczego akurat oni są "perfect for eachother", ale pomysłów na te karty jest tak naprawdę tyle co nauczycieli angielskiego ;) Na niższym poziomie utrwalamy proste zdania z have, can, be, like, a na wyższym konstrukcje przydatne choćby do e8 oraz (co najważniejsze) ćwiczymy speaking! Z pewnością będzie ciekawie ;)

Placeholder

WORD OF THE DAY for KIDS

Word of the day to challenge w wersji dla dzieciaków na 31 dni. Każdy dzień to nowe słówko do opracowania! Słówka nie są banalne jak dog czy cat. Nie są też wyszukane, a przyziemne i potrzebne. Bo fajnie byłoby, gdyby dzieci znały słówka typu pilot do telewizora :P Na końcu wyzwania znajduje się pomysł na powtórkę, aby słówka zostały w głowie jak najdłużej. Myślę, że wyzwanie fajnie sprawdzi się podczas ferii zimowych, gdy nie mamy lekcji, aby każdy miał choć malutki kontakt z angielskim każdego dnia ;)
Materiał po zatwierdzeniu płatności przesyłany jest automatycznie na maila o tytule:
Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru, wchodzimy i klikamy "pobierz"

W razie jakichkolwiek problemów z pobraniem materiałów
bardzo proszę o kontakt na: kontakt@edienglish.com
Dziękuję!