EDI ENGLISH SCHOOL

Szkoła języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Wartościowe, pełne konwersacji i skrojone pod ucznia lekcje w przyjemnej atmosferze.

Egzamin 8-klasisty


E8 - Small revision

W tym materiale powtórzymy sobie ważne konstrukcje, które pomimo wielokrotnych ćwiczeń, nadal sprawiają kłopot naszym uczniom.
Powodzenia!

PlaceholderOSTATNIA DESKA RATUNKU E8

Przed Wami OSTATNIA DESKA RATUNKU. Materiał, który nie tylko motywuje i inspiruje, ale i przeprowadza uczniów krok po kroku przez cały egzamin. Kreatywne ćwiczenia i wskazówki pomagają zrozumieć istotę każdego zadania. Znajdziecie tu wszystko, co chcielibyście powiedzieć i przećwiczyć ze swoimi uczniami przed egzaminem. Super sprawdzi się do samodzielnej lektury dla ucznia - idealnej na długi weekend) lub do pracy w klasie. Napisany jest prostym trafiającym do ucznia językiem, tak aby wszystko było jasne i przyjemnie się to czytało. Materiał to 32 strony PDF + KLUCZ odpowiedzi. Wyjątkowo przydatny na ostatniej prostej!E8 - ZNAJOMOŚĆ ŚRODKÓW JĘZYKOWYCH

Ten materiał to zbiór przykładów z arkuszy egzaminacyjnych 2015-2023. Świetna okazja do tego, aby zweryfikować ewentualne braki i powtórzyć występujące na EGZAMINIE ÓSMOKLASISTY konstrukcje gramatyczne.

PlaceholderSHORTCUT TO E8

Czas zabrać się do solidnej powtórki! Ale takiej nie za długiej, angażującej i różnorodnej - TYLKO NAJWAŻNIEJSZE SŁÓWKA I ZAGADNIENIA GRAMATYCZNE na:
10 TEMATÓW EGZAMINACYJNYCH
10 zestawów zadań na tłumaczenia z danego tematu
10 różnych tematów gramatycznych + objaśnienia
10 kropek tematycznych do rozwinięcia
10 różnych speakingów utrwalających gramatykę i słownictwo
To wszystko w ciekawej formie umieszczone jest na 10 stronach PDF (+ sugerowany klucz odpowiedzi), aby przy jak najmniejszym nakładzie nauczyć się jak najwięcej!E8 wszechCZASÓW

Ten materiał to nieoceniona pomoc dla nauczycieli i uczniów na ostatnie lekcje przed egzaminami. Intensywnie ćwiczymy czasy w praktycznej tabeli oraz w licznych przykładach na układanie fragmentów zdań. Gdyby nadal ktoś miał problemy z ich właściwym użyciem, to wymyśliłam też wiersz oraz fajną grę na tworzenie zdań w różnych czasach. Ponadto rozmawiamy i piszemy e-maila o naszych emocjach w związku ze zbliżającymi się egzaminami oraz zapoznajemy się z cennymi wskazówkami do writingu, listening oraz gramatyki. (PDF, 95stron)


RELAXING VOCABULARY PRACTICE

Aby udowodnić, że przygotowania do egzaminu 8-klasisty mogą być fun, stworzyłam pierwszy rozdział Exam Fun! Co prawda materiał został stworzony dla uczniów, którzy chcieliby utrwalić słownictwo do egzaminu, ale znajdą się tam również elementy gramatyki. Exam Fun zawiera również niektóre próbki moich innych materiałów, więc jeśli Wam się spodoba zachęcam do skorzystania z moich pozostałych dzieł! Z resztą, co będę opowiadać sami go sprawdźcie!

PlaceholderBOOST YOUR EXAM WRITING

Materiał, który pomoże zrozumieć uczniom, że na egzaminach można napisać coś znacznie ciekawszego niż "very nice", czy "very bad". Pokaże również, jak ważne jest przestrzeganie czasów i jak często o tym zapominamy w odpowiedzi na egzaminacyjne "kropki". Uczniowie będą mieli okazję poprawić często występujące błędy, a dzięki podpowiedziom znajdującym się na kartach będą w stanie stworzyć kreatywne i rozwinięte i bogate językowo zdania. Kropki pochodzą z wybranych arkuszy egzaminacyjnych. Zestaw zawiera 40 stron PDF (w tym karty z przykładowymi odpowiedziami)


Matura


MATURA - ZNAJOMOŚĆ ŚRODKÓW JĘZYKOWYCH

Ten materiał to zbiór przykładów z arkuszy egzaminacyjnych 2015-2023. Świetna okazja do tego, aby zweryfikować ewentualne braki i powtórzyć występujące na maturze konstrukcje gramatyczne.

Placeholder

GRAMMAR NOTES & QUIZZES

„Nienawistna Ósemka” to zbiór przydatnych notatek i quizów z 8 najważniejszych zagadnień gramatycznych. Jest to dobry pomysł na szybką powtórkę „ze wszystkiego” do egzaminu 8-klasisty oraz matury. Notatki rozpisane są w ciekawy i przystępny dla uczniów sposób. Pomogą poukładać wszystkie informacje w głowie.


Deserted Island Adventure

Może i wakacje zbliżają się ku końcowi, ale gdyby tak przeżyć jeszcze wyjątkową, aczkolwiek niebezpieczną przygodę? Przygotowałam dla Was materiał, który osłodzi maturzystom często gorzki powrót do szkoły. Znajdą w nim coś do poczytania, uzupełnienia, wstawienia oraz napisania. Podejmą kilka ważnych decyzji, które zadecydują o ich przetrwaniu na wyspie. Nie tylko sprawdzą się w wielu zadaniach egzaminacyjnych, ale również pobudzą swoją wyobraźnię i przełamią barierę językową, bo będzie trzeba duuużo mówić :) Dla zdolniejszych uczniów, dodałam EXTRA PRACTICE ;) Materiał to 25 stron w PDF. Your students will love!


SPEAKING CROSSWORDS

Prezentuję Wam kolejny HIT na Wasze zajęcia! Wspaniale sprawdzi się jako warm-up do pracy w parach. Uczniowie ćwiczą jednocześnie speaking i słownictwo. Otrzymują dwie wersje krzyżówki jedna z hasłami ‘accross’ - druga z hasłami ‘down’ do uzupełnienia. Muszą się nieźle nagłowić, aby opisać każde słówko tak, żeby druga osoba była w stanie odgadnąć, o co w ogóle chodzi. Jest to dla nich świetna wciągająca zabawa.

Placeholder

CambridgeMateriał po zatwierdzeniu płatności przesyłany jest automatycznie na maila o tytule:
Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru, wchodzimy i klikamy "pobierz"

W razie jakichkolwiek problemów z pobraniem materiałów
bardzo proszę o kontakt na: kontakt@edienglish.com
Dziękuję!