EDI ENGLISH SCHOOL

Szkoła języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Wartościowe, pełne konwersacji i skrojone pod ucznia lekcje w przyjemnej atmosferze.

%   %   %   SALE   %   %   %

Image
EXAM FUN to 112 kart z kreatywnymi zadaniami na słownictwo do egzaminu.
E8 ostatnia powtórka to karty z zadaniami na tłumaczenie, słownictwo, stronę bierną, czasy, I-tryb warunkowy, czasowniki modalne, przyimki, zaimki, rzeczowniki, opis obrazka, pisanie i wiele innych.
MEGA KARTY to bardzo kreatywny sposób na aktywną naukę słownictwa i nie tylko! Mega karty to zestaw ponad 900 słów ze wszystkich działów, co oznacza ponad 900 angażujących zadań do wykonania, przy których Wasi uczniowie ćwiczą speaking i bawią się językiem angielskim.
CAŁE ŻYCIE W BŁĘDZIE to karty powtórkowe do egzaminu 8-klasisty. Zestaw najczęściej popełnianych przez 8-klasistów błędów gramatycznych.
Image
WYZWANIA WSZECHCZASÓW cz.1
Na pierwszym levelu nauczycie się jak tworzyć zdania twierdzące w aż 4 czasach! Opiszecie obrazki, pokolorujecie, porysujecie i zarymujecie. Wcielicie się w poszukiwaczy diamentów i tłumaczy. Do materiału stworzyłam dodatkowo filmiki na YT, które pomogą wam jeszcze lepiej to wszystko zrozumieć. Róbcie postępy i bawcie się dobrze!

WYZWANIA WSZECHCZASÓW cz.2
Tym razem idziemy o krok dalej. Ćwiczymy ZDANIA TWIERDZĄCE, PYTANIA i PRZECZENIA. Materiał (26 str. PDF) zawiera plansze do nauki, ćwiczenia oraz kreatywne gry, aby przyjemnie i szybko zacząć mówić w różnych czasach.
Materiał po zatwierdzeniu płatności przesyłany jest automatycznie na maila o tytule:
Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru, wchodzimy i klikamy "pobierz"

W razie jakichkolwiek problemów z pobraniem materiałów
bardzo proszę o kontakt na: kontakt@edienglish.com
Dziękuję!