EDI ENGLISH SCHOOL

Szkoła języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Wartościowe, pełne konwersacji i skrojone pod ucznia lekcje w przyjemnej atmosferze.


Kursy całoroczneEdi English Club

Image Klub miłośnikow języka angielskiego dla dzieciaków z klas 1-6. Spotkania raz w tygodniu po 60 minut. Grupy 4-8 osób. Na naszych spotkaniach nie korzystamy z podręczników. Uczymy się angielskiego aktywnie, podczas gier i zabaw ruchowych. Odgrywamy scenki, ćwiczymy i śpiewamy naturalnie. Realizujemy projekty i podejmujemy wyzwania językowe, które uczą nas systematyczności. Uczymy się, jak uczyć się języka samodzielnie. Podążamy za zainteresowaniami uczniów i je pielęgnujemy. Prowadzimy wymiany listowne z rówieśnikami z całego świata oraz spotykamy się z nimi wirtualnie, aby zrozumieć, jak bardzo istotna jest dla nas nauka języka. Kto chciałby należeć do klubu miłośników języka angielskiego ręka do góry!

Egzaminy

Image Solidne przygotowanie do egzaminu 8-klasisty oraz egzaminu maturalnego. Zajęcia odbywają się 1-2 razy w tygodniu i trwają 75 minut. W ramach kursu ćwiczymy wszystkie niezbędne do egzaminu umiejętności. Gramatykę tłumaczymy prosto i od serca. Wzbogacamy i utrwalamy niezbędne słownictwo. Kurs obfituje również w praktyczne ćwiczenia na rozumienie tekstów czytanych i słuchanych. Omawiamy, analizujemy i rozwiązujemy arkusze egzaminacyjne, abyśmy mogli oswoić się z formą egzaminu i obrać właściwą taktykę w rozwiązywaniu zadań. Przeprowadzamy próbne egzaminy wewnętrzne, aby bez obaw przystąpić do egzaminu głównego. Jednak nie tylko egzaminem człowiek żyje! Kurs to nie tylko sterty ćwiczeń i testów. Nie zapominamy o tym, co najważniejsze, czyli rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych uczniów!

Konwersacje

Image Zajęcia są w pełni dostosowane do potrzeb ucznia. Na pierwszych nieodpłatnych konsultacjach, zgodnie z oczekiwaniami kursanta ustalamy szczegóły i formę naszej współpracy. Nasze lekcje planowane są w oparciu o zainteresowania ucznia, co sprawia, że są one ciekawe i angażujące. Ogromny nacisk kładziemy na mówienie i przełamanie bariery językowej.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Warsztaty stacjonarneLETNIE

Wejdź

Image

ZIOMOWE

Wejdź

Image

Kreatywne propozycje zajęć językowych na czas wakacyjny oraz ferie zimowe w Mielcu

EDUKACJA DOMOWA


Współpracę z dzieciakami z edukacji domowej rozpoczęłam 2 lata temu. Wraz z moim pierwszym „homeschoolerem” bardzo polubiliśmy nasze spotkania, a dziś uczniów z ED mam już znacznie więcej. Dzieciaki doceniają moją otwartość, poczucie humoru i pomysłowość. Plan pracy dostosowuję do potrzeb każdego ucznia. Często pomagam im odnaleźć się w nowej rzeczywistości edukacyjnej, zachęcam do systematycznej pracy i podejmowania wyzwań językowych. Posiadam również uprawnienia egzaminatora OKE i na codzień z sukcesem przygotowuję uczniów do egzaminu 8-klasisty oraz matury. W razie potrzeby wspólnie z uczniami opracowujemy zagadnienia do egzaminów rocznych - pisemnych oraz ustnych. Każde nasze spotkanie to solidna porcja konwersacji w j. angielskim, wiedzy oraz pozytywnej energii.

Serdecznie zapraszam do współpracy, a w razie pytań zachęcam do kontaktu: 798 630 123

Współpraca międzynarodowa


Na swoich zajęciach bardzo dbam o to, aby zapewnić moim uczniom jak najbardziej naturalne warunki do przyswajania języka. Stworzyłam więc międzynarodowy projekt „Nice to e-meet you!”, który łączy nauczycieli i uczniów z całego świata, abyśmy wspólnie mogli ulepszać swoje umiejętności komunikacyjne. Piszemy do siebie listy, e-maile oraz organizujemy wirtualne spotkania na których wymieniamy się ciekawostkami dotyczącymi naszych krajów lub np. opowiadamy o swoich zainteresowaniach. Z każdym spotkaniem uczniowie stają się bardziej zaangażowani w naukę oraz coraz bardziej otwarci i pewni siebie w rozmowach po angielsku. Więcej informacji o projekcie znajdziecie tutaj:

HejMielec

MOJA WIZJA

Nazywam się Edyta Piskor.
Moi uczniowie już dawno temu wymyślili, że będą mówić na mnie Mrs. Edi.
Jestem nauczycielką języka angielskiego oraz autorką materiałów edukacyjnych. Swoją pasją do języka dzielę się z moimi uczniami od 2013 roku. Pomagam im przede wszystkim zdobyć pewność siebie w posługiwaniu się językiem. Wierzę, że każdy z moich uczniów posiada predyspozycje do nauki języka, moim zadaniem jest jedynie wydobycie i wykorzystanie drzemiącego w uczniu potencjału. Cenię sobie angażujące zajęcia w miłej atmosferze z dużą dawką poczucia humoru. Tak jak moi podopieczni, nie znoszę nudy i monotonii. Mam swoją wizję nauczania, nie lubię podążać za schematami. Moim celem jest rozbudzenie w uczniach miłości do nauki języka i zmotywowanie ich do rozwijania zdolności językowych nie tylko na naszych zajęciach, ale i we własnym zakresie. Jak udaje mi się tego dokonać? Podążam za zainteresowaniami i osobowością ucznia. Tylko tak udaje mi się zbudować obustronne zaufanie i szacunek wobec siebie. Wtedy pojawiają się chęci, a z chęci rodzą się sukcesy. Wówczas efekty naszej współpracy są bardzo zadowalające.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

kontakt@edienglish.com

tel.798 630 123