EDI ENGLISH SCHOOL

Szkoła języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Wartościowe, pełne konwersacji i skrojone pod ucznia lekcje w przyjemnej atmosferze.Sklep/Materiały

Wejdź

Image
Kolekcja materiałów do nauki języka angielskiego.

Trening językowy

Wejdź

Image
Zbiór quizów do utrwalania gramatyki.

Kursy wakacyjne 2022EDILICIOUS SUMMER ADVENTURE

Image Warsztaty języka angielskiego dla dzieciaków z klas 1-3 Przepyszna angielska przygoda w ostatnim tygodniu lipca (25.07 - 29.07) Wszystko w temacie jedzenia, mnóstwo mówienia, zabawy oraz ruchu na świeżym powietrzu. Warsztaty odbywają się w małych grupkach 6-8 osób. Koszt zajęć: 50 zł – 120 min.

Intensywne kursy do egzaminu

Image 8-klasisty, matury podstawowej oraz rozszerzonej. W 3 tygodnie, przez 3 dni tygodniowo (pn-śr) utrwalamy najważniejszą gramatykę do egzaminu, poznajemy najważniejsze strategie egzaminacyjne oraz wyznaczamy sobie kierunek przygotowań na nadchodzący rok szkolny, aby do egzaminu podejść na spokojnie i zdać go jak najlepiej. Zajęcia odbywają się w małych grupkach 4-6 osób. Koszt zajęć: od 40 zł – 60 min. Terminy: między 4-20 lipca lub 8-24 sierpnia

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

Image Zajęcia są zawsze w pełni dostosowane do potrzeb ucznia. Na pierwszych nieodpłatnych konsultacjach zgodnie z oczekiwaniami kursanta ustalamy szczegóły i formę naszych kolejnych spotkań. Nasze lekcje w dużej mierze planowane są w oparciu o Wasze zainteresowania, to sprawia, że są ciekawe i angażujące. Ogromny nacisk kładziemy na mówienie i przełamanie bariery językowej. Zajęcia indywidualne: od 70 zł – 60 min

Kursy rok szkolny 2022/23English lover's club

Image Klub miłośników języka angielkiego dla dzieciaków z klas 1-6. Grupy 6-8 osób. Spotkania raz w tygodniu po 45 minut. Zajęcia podzielone są na 10-godzinne bloki tematyczne i skoncentrowane na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych uczniów. Na zajęciach nie korzystamy z podręczników. Uczymy się angielskiego w realnych sytuacjach, podczas gier i zabaw ruchowych. Odgrywamy scenki, ćwiczymy i śpiewamy naturalnie. Realizujemy projekty i podejmujemy wyzwania językowe, które uczą nas systematyczności. Uczymy się jak uczyć się języka samodzielnie. Podążamy za zainteresowaniami uczniów i je pielęgnujemy. Prowadzimy wymiany listowne z rówieśnikami z całego świata oraz spotykamy się z nimi wirtualnie, aby zrozumieć jak bardzo istotna jest dla nas nauka języka. Kto chciałby należeć do klubu miłośników języka angielskiego, ręka do góry!

Egzaminy

Image Solidne przygotowanie do egzaminu. Grupy 6-8 osób. Zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut. Kurs skierowany jest nie tylko do uczniów klas ósmych, ale i siódmoklasistów, którzy odpowiednio wcześniej i bez stresu chcieliby rozpocząć przygotowania do egzaminów. W ramach kursu ćwiczymy wszystkie niezbędne do egzaminu umiejętności. Gramatykę tłumaczymy prosto i od serca. Wzbogacamy i utrwalamy słownictwo niezbędne do egzaminu. Kurs obfituje również w praktyczne ćwiczenia na rozumienie tekstów słuchanych i czytanych. Omawiamy, analizujemy i rozwiązujemy arkusze egzaminacyjne, abyśmy mogli oswoić się z formą egzaminu i obrać właściwą taktykę w rozwiązywaniu zadań. Przeprowadzamy próbne egzaminy wewnętrzne, aby bez obaw przystąpić do egzaminu głównego. Jednak nie tylko egzaminem człowiek żyje! Kurs to nie tylko sterty ćwiczeń i testów. Nie zapominajmy o tym co najważniejsze, czyli rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych uczniów. Podejmujemy oryginalne wyzwania językowe, które uczą nas systematyczności i motywują do rozwijania niezależności w uczeniu się języka.

Konwersacje

Image Zajęcia są w pełni dostosowane do potrzeb ucznia. Na pierwszych nieodpłatnych konsultacjach, zgodnie z oczekiwaniami kursanta, ustalamy szczegóły i formę naszych kolejnych spotkań. Nasze lekcje planowane są w oparciu o zainteresowania ucznia, co sprawia, że są one ciekawe i angażujące. Ogromny nacisk kładziemy na mówienie i przełamanie bariery językowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Współpraca międzynarodowa

Na swoich zajęciach bardzo dbam o to, aby zapewnić moim uczniom jak najbardziej naturalne warunki do przyswajania języka. Stworzyłam więc międzynarodowy projekt „Nice to e-meet you!”, który łączy nauczycieli i uczniów z całego świata, abyśmy wspólnie mogli ulepszać swoje umiejętności komunikacyjne. Piszemy do siebie listy, e-maile oraz organizujemy wirtualne spotkania na których wymieniamy się ciekawostkami dotyczącymi naszych krajów lub np. opowiadamy o swoich zainteresowaniach. Z każdym spotkaniem uczniowie stają się bardziej zaangażowani w naukę oraz coraz bardziej otwarci i pewni siebie w rozmowach po angielsku.
Więcej informacji o projekcie znajdziecie tutaj: HejMielec

MOJA WIZJA

Nazywam się Edyta Piskor.
Moi uczniowie już dawno temu wymyślili, że będą mówić na mnie Mrs. Edi.
Jestem nauczycielką języka angielskiego oraz autorką materiałów edukacyjnych.
Swoją pasją do języka dzielę się z moimi uczniami od 2013 roku.
Pomagam im przede wszystkim zdobyć pewność siebie w posługiwaniu się językiem.
Wierzę, że każdy z moich uczniów posiada predyspozycje do nauki języka,
moim zadaniem jest jedynie wydobycie i wykorzystanie drzemiącego w uczniu potencjału.
Cenię sobie angażujące zajęcia w miłej atmosferze z dużą dawką poczucia humoru.
Tak jak moi podopieczni, nie znoszę nudy i monotonii.
Mam swoją wizję nauczania, nie lubię podążać za schematami.
Moim celem jest rozbudzenie w uczniach miłości do nauki języka i zmotywowanie ich
do rozwijania zdolności językowych nie tylko na naszych zajęciach, ale i we własnym zakresie.
Jak udaje mi się tego dokonać? Podążam za zainteresowaniami i osobowością ucznia.
Tylko tak udaje mi się zbudować obustronne zaufanie i szacunek wobec siebie.
Wtedy pojawiają się chęci, a z chęci rodzą się sukcesy.
Wówczas efekty naszej współpracy są bardzo zadowalające.Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

Mielec ul.Brekieszów
kontakt@edienglish.com
tel.798 630 123
NIP: 817 220 1935